Garaże blaszane akrylowe

 • Opis garaż dwuspadowy akrylowy z bramą uchylną 2,95x5

  Garaż dwuspadowy akrylowy z bramą uchylną 2,95x5

  od 2840 zł

  Opis


 • Opis garaż dwuspadowy akrylowy z bramą uchylną 5,9x5

  Garaż dwuspadowy akrylowy z bramą uchylną 5,9x5

  od 5120 zł

  Opis


 • Opis garaż dwuspadowy akrylowy z wiatą

  Garaż dwuspadowy akrylowy z wiatą

  od 11010 zł

  OpisOpis garaży akrylowych

Garaże akrylowe w zależności od potrzeb klientów wyposaża się w bramy uchylne lub dwuskrzydłowe. Dla zwiększenia bezpieczeństwa są one zamykane na klucz i zabezpieczone specjalnymi blaszkami antywłamaniowymi. Po ustaleniu kształtu i wymiarów garażu trzeba zdecydować o rodzaju blachy, z której będzie wykonany. Do wyboru będziemy mieli blachę cynkową i blachę akrylową, przy czym ta druga posiada lepsze właściwości.

Dużą zaletą garaży akrylowych jest ich trwałość. Blachy akrylowe to blachy ocynkowane pokryte farbą. Nałożona fabrycznie powłoka organiczna dodatkowo zabezpiecza blachę i będzie cieszyła pięknymi kolorami. Garaż ocynkowany można oczywiście pomalować samemu, jednak koszt wykonania tego samodzielnie prawdopodobnie przewyższy zakup gotowych blach akrylowych.

Kolejnym powodem jest estetyka. Garaże akrylowe wyglądają po prostu lepiej. W zależności od potrzeb można wybrać 2 lub 3 kolory blachy bez podwyżki ceny. W ofercie znajdą Państwo 12 kolorów blachy akrylowej (ciemny brązowy, jasny brązowy, zielony, bordowy, czerwony, grafitowy, niebieski, piaskowy, dwa odcienie bieli, szary i srebrny) w wersji połyskującej i 5 kolorów matowych (bordowy, grafitowy, ciemny brąz, jasny brąz i zieleń).