Garaże blaszane ocynkowane

 • Opis garaż dwuspadowy ocynkowany 2,95x5

  Garaż dwuspadowy ocynkowany 2,95x5

  od 1790 zł

  Opis


 • Opis garaż dwuspadowy z bramą uchylną 2,95x5

  Garaż dwuspadowy ocynkowany z bramą uchylną 2,95x5

  od 2190 zł

  Opis


 • Opis Garaż dwuspadowy ocynkowany 5,9x5

  Garaż dwuspadowy ocynkowany 5,9x5

  od 4120 zł

  OpisOpis garaży ocynkowanych

Wśród garaży blaszanych wyróżniają się garaże ocynkowane. Odpowiednia warstwa tego metalu zapewnia im znacznie lepszą jakość w stosunku do tej, przedstawianej przez najtańsze modele, wykonane z blachy bez jakiejkolwiek osłony przed zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi.

Należycie ocynkowany garaż zapewnia przynajmniej tymczasową ochronę przed korozją niezależnie od terenu, na którym zostanie postawiony - a warto wspomnieć, że garaże blaszane wyróżnia również możliwość postawienia w dowolnie upatrzonym miejscu. Wskazane jest jedynie unikanie terenów podmokłych, z którymi niestety nie poradzi sobie nawet najlepszej jakości metoda cynkowania ogniowego.

W takim garażu ponadto przechowywać można znacznie więcej, niż tylko auto. Cały teren objęty jego powierzchnią należy formalnie do nas, a w obrębie odpowiednio umocowanego blaszaka przechować możemy wszystko.

Garaże blaszane w typie ocynkowanym stanowią tym samym prawdopodobnie najlepsze możliwe rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na wygodzie i jakości przy jednoczesnym zachowaniu przystępnej ceny produktu.