Garaże blaszane z bramą uchylną

 • Opis garaż dwuspadowy z bramą uchylną 2,95x5

  Garaż dwuspadowy ocynkowany z bramą uchylną 2,95x5

  od 2190 zł

  Opis


 • Opis Garaż dwuspadowy ocynkowany 5,9x5

  Garaż dwuspadowy ocynkowany 5,9x5

  od 4120 zł

  Opis


 • Opis garaż dwuspadowy akrylowy z bramą uchylną 2,95x5

  Garaż dwuspadowy akrylowy z bramą uchylną 2,95x5

  od 2840 zł

  Opis


 • Opis garaż dwuspadowy akrylowy z bramą uchylną 5,9x5

  Garaż dwuspadowy akrylowy z bramą uchylną 5,9x5

  od 5120 zł

  Opis


 • Opis garaż akrylowy z bramą uchylną 2,95x5

  Garaż akrylowy z bramą uchylną 2,95x5

  od 2730 zł

  Opis


 • Opis garaż dwuspadowy akrylowy z wiatą

  Garaż dwuspadowy akrylowy z wiatą

  od 11010 zł

  OpisOpis garaży z bramą uchylną

Garaże z bramą uchylną są mniej czasochłonne w użytkowaniu od garaży z bramą dwuskrzydłową. Raz otwarta brama pozostaje otwarta przez cały czas, co niestety w tradycyjnym systemie dwuskrzydłowym nie zawsze ma miejsce - przykładem takiego stanu rzeczhy jest zbyt silny wiatr. W związku z wyższymi cenami tego typu rozwiązania zaleca się użycie bramy uchylnej tylko do garażowania pojazdu, natomiast w zastosowaniu gospodarczym wystarczające jest użycie bramy dwuskrzydłowej.

Tego typu garaże charakteryzują się dużą precyzją wykonania oraz dość wysokim poziomem estetycznym, dzięki czemu dobrze sprawdzają się zarówno w pobliżu domów prywatnych, jak i w różnych przestrzeniach publicznych, jako uzupełnienie istniejącej już zabudowy.

Do podstawowych zalet tego typu garaży należy ich duża uniwersalność i olbrzymia funkcjonalność. Można zastosować je do przechowywania wielu różnych rzeczy. Idealnie sprawdzają się zarówno jako pomieszczenie na warsztat, jak i narzędzia oraz sprzęty budowlane i rolnicze. Szczególnie często jednak są one wybierane po prostu do parkowania samochodu. Garaże blaszane z bramą uchylną zapewniają duże bezpieczeństwo przechowywanym w nich przedmiotom, zarówno jeśli chodzi o potencjalne rozboje i kradzieże, jak również niekorzystne warunki atmosferyczne.

Garaże z bramą uchylną są jednym z najchętniej wybieranych typów garaży, przede wszystkim ze względu na dużą funkcjonalność uchylnej bramy. Sprawdzają się one wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z przedmiotami o dużych gabarytach, a także na mniejszych powierzchniach, gdy na przykład garaż umiejscowić chcemy pomiędzy istniejącą już zabudową. Jeśli na terenie nie ma wystarczającej ilości wolnego miejsca, by w pełni otworzyć tradycyjne skrzydła drzwi (brama dwuskrzydłowa), warto wybrać właśnie bramy uchylne, które pozwalają zaoszczędzić sporo przestrzeni wokół garażu.